Plavba loďou po Dunaji a jej čaro

Rozmýšľali ste už niekedy o plavbe loďou do Viedne? Neprekvapilo by nás, ak by vaša odpoveď bola nie. Dnes sa dá naozaj veľmi rýchlo a hlavne lacno dopraviť do Viedne nielen autom, ale aj pravidelnými autobusovými linkami či vlakom. …veď cesta trvá len niečo málo vyše hodiny.  Netreba však zabúdať ani na plavbu loďou, ktorá patrí stále k veľmi atraktívnemu a vyhľadávanému spôsobu dopravy či trávenia dovolenky. Aj keď nie je práve najlacnejším variantom. Za svoje peniažky však získate oveľa viac, pretože plavba loďou vám ponúkne nezabudnuteľný zážitok a netradičný dopravný prostriedok. Váš výlet sa teda začne už tu na Slovensku. Počas plavby si totiž vychutnáte úplne iný pohľad nielen na Bratislavu a hrad Devín, ale aj na mestečko Hainburg či samotnú Viedeň.

 

plavba loďou

Relax na lodi si zamilujete.

Kedy je najvhodnejší čas na plavbu loďou do Viedne?

Ak vás plavba loďou do Viedne zaujala, určite vás bude zaujímať kedy by ju bolo možné uskutočniť. Máme pre vás skvelú správu pretože v súčasnosti už existuje pravidelná lodná linka medzi týmito dvomi hlavnými mestami. Svoju cestu si môžete naplánovať kedykoľvek od mája do októbra, počas piatkov, víkendov a sviatkov platných v Rakúsku, lodnou linkou Twin City Liner.  Vybrať si navyše môžete z viacerých časov práve taký, ktorý vám bude vyhovovať najviac. Twin City Liner tiež ponúka rôzne špeciálne zľavy pre študentov, rodiny s deťmi i dôchodcov a to až do výšky 50%. Ak ste študent cestovného ruchu, 50% zľava vám dokonca platí celoročne.

 

plavba loďou

Vychutnajte si krásu Viedne

Plavba loďou pri špeciálnych príležitostiach

Ak rozmýšľate spojiť plavbu loďou po Dunaji s nejakou inou významnou príležitosťou, všetko je možné. Udalosti ako narodeninová oslava, firemná akcia či sobáš nie sú problémom. To preto lebo Twin City Liner pre vás dokáže zabezpečiť plavbu dokonca aj mimo pravidelnej linky. Stačí, ak prostredníctvom objednávky vyplníte všetky vaše požiadavky a všetko ostatné necháte na profesionáloch. Twin City Liner pre vás zabezpečí všetko od transferu až po darčeky pre účastníkov. Svojim hosťom tak určite pripravíte nezabudnuteľný a originálny zážitok, na ktorý budú ešte dlho vo svojej pamäti spomínať.

 

 

Gabika

Pridaj komentár