Kúzelník z vašich detských čias

Kúzelníka milujú všetky deti a to bez ohľadu na ich vek. Malí či veľkí, dokonca aj dospeláci si radi pozrú kúzelnícke predstavenie a aspoň na malú chvíľu sa tak vrátia späť do čias, kedy boli malými deťmi. Pamätáte sa na to, keď k vám do školy prišiel kúzelník? Všetci ste sa zhromaždili v telocvični a s napätím očakávali jeho príchod. Predvádzal vám neskutočné kúzla a triky, no vedel vás aj rozosmiať a vy ste vtedy ani na moment nezapochybovali, že by nemal nadprirodzené schopnosti a keď sa celé predstavenie skončilo a vy ste sa vrátili späť do svojich lavíc, v duchu ste si hovorili, že keď vyrastiete, aj vy sa stanete slávnym kúzelníkom.

kúzelník

Ako dieťa ste sa iste zamýšľali nad tým, ako to všetko funguje?

Chcete byť kúzelník?

Byť kúzelníkom ale nie je také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. A hoci kúzelník predvádza všetky svoje kúzla automaticky, za každým trikom je neuveriteľný kus driny. Aj ten najjednoduchší trik si musel kúzelník nacvičovať pred zrkadlom dlhé a dlhé hodiny až kým ho vedel predviesť bez najmenšej chybičky či zaváhania. Najmä práca rúk je pri kúzlách nesmierne dôležitá a všetko musí dokonale fungovať. Teraz skúste spočítať, koľko takýchto trikov vám kúzelník predvedie počas jedného predstavenia a sami zistíte, že prácu kúzelníka by naozaj nemohol robiť hocikto. Vyžaduje si to totiž kus talentu, trpezlivosti a odhodlania a to má len málokto.

kúzelník

Kúzelník používa karty a rôzne predmety vo svojom predstavení

Kúzelník ako darček

Na Slovensku je síce len málo kúzelníkov, no tí, ktorí sa tomuto povolaniu venujú, môžu svoje triky predvádzať hoci aj u vás doma v obývačke. Kúzelnícke vystúpenie je preto dokonalým darčekom pre vaše dieťa. Myslíte, že deti ocenia, ak na narodeniny dostanú novú oblečenie alebo topánky? Pre nich to nie je darček! Ak im ale venujete kúzelnícke vystúpenie, môžete si byť istí, že na takýto druh darčeka nikdy nezabudnú a budú naň spomínať celý život. Kúzelník predvedie deťom množstvo kúzel, no postará sa aj o zábavu vďaka rôznym súťažiam a hrám. Deti ocenia aj bublinkovú show, či modelovanie z balónov a vašou najväčšou odmenou bude pohľad na ich šťastné a spokojné tváre.

Sana

Pridaj komentár