Šľapky na leto sa môžu hodiť aj v zime

Aj keď momentálne vonku ešte vládne poriadna zima s mrazivými teplotami a oveľa aktuálnejšie ako letná obuv sú teplé čižmy, snehule alebo korčule či lyže, predsa len môže byť letná móda a obuv, napr. také šľapky na leto či sandáliky, pre mnohých témou číslo jeden aj koncom januára, najmä ak sa chystáte na exotický dovolenkový pobyt niekde k moru, napr. do obľúbeného Thajska. Cestovanie a letné dovolenky nemusia vždy výhradne patriť iba k letným mesiacom, práve naopak – pre niekoho môže byť letná dovolenka v januári či februári dobre plánovaným útekom pred zimou a skvelým riešením ako prečkať aj tieto menej vľúdne zimné mesiace niekde v teplúčku na pláži alebo si týmto spôsobom môžete dlhé čakanie na jar aspoň o nejaký ten čas skrátiť. Ak teda práve balíte svoje kufre na cestu za exotikou, potom vám štýlové šľapky na leto v batožine určite nesmú chýbať.

šľapky na leto

Šľapky na leto by mali byť ľahké, vzdušné, pohodlné a štýlové.

Vyberáme šľapky na leto…

Ľahké, vzdušné, pohodlné a pritom štýlové… Presne také by mali byť šľapky na leto, v ktorých sa budeme prechádzať po pláži alebo večer na pobrežných promenádach. Na výber je však také veľké množstvo najrozličnejších variantov, ako napr. žabky, dreváky, šľapky na vysokom, nízkom, korkovom aj klinovom podpätku, šľapky gumené, kožené, v elegantnom, jednoduchom, športovom aj romantickom štýle… Niekedy je naozaj ťažké vedieť si z takého množstva aj vybrať. Ideálne je, ak si zvolíte pohodlné, nízke šľapky na leto, vhodné na piesočnatú či kamienkovú pláž (napr. gumené žabky) a tiež elegantnejší model, ktorý sa bude hodiť aj na večerné posedenie.

šľapky na leto

Pánske sandále nahrádzajú pánske šľapky na leto.

Šľapky na leto sú ideálne aj pre pánov

Ani páni by v letných horúčavách nemali svoje chodidlá trápiť v uzavretých teniskách, ale pre mnohých z nich sú pánske sandále neprijateľné, preto sa rozhodne oplatí siahnuť radšej po štýlových pánskych šľapkách alebo ľahkých plátenných espadrilkách, ktoré sú pre mužov na leto ideálne. Letné pánske šľapky sa dokonale hodia k šortkám a tiež k dlhším plátenným nohaviciam.

Zuzka

Pridaj komentár