Lacné letenky otvárajú bránu do sveta

Už sú to asi 4 roky, odkedy sme s kamoškami začali podnikať dobrodružné výlety po Európe. Snažíme sa o to, aby sme každý rok mohli podniknúť aspoň 1-2 výlety, niekedy iba víkendové, inokedy dlhšie. Nič by ale nebolo možné, keby aerolínie z času na čas neponúkali lacné letenky.

S kamoškami na cestách

lacné letenky

Lacné letenky umožňujú cestovanie po svete

Lacné letenky mnohým ľuďom otvárajú dvere plné možností, pre nové zážitky a dobrodružstvá. A medzi týchto ľudí patríme aj my. Keby nebolo lacných leteniek, určite by sme si výlety neužili tak, ako to môžeme robiť teraz, pretože niečo z nášho rozpočtu slúžiaceho na ubytovanie, stravu, zábavu, nákupy a podobne, by sme museli vraziť do leteniek. Každá z nás teda sleduje akcie a ponuky niekoľkých aerolínií a keď niečo zaujímavé nájde, dá vedieť ostatným. Lacné letenky nám takto umožnili výlet do Anglicka, Dánska, Francúzska, Talianska, Chorvátska i Španielska. Uvidíme čo si pre nás prichystá osud na budúci rok. Možno časom prekročíme i prah Európy a navštívime krajiny Ázie alebo Ameriky.

Lacné letenky = kopec zážitkov a dobrodružtiev

Výlety s partiou kamošiek sú skvelým spôsobom ako príjemne stráviť niekoľko voľných dní a oddýchnuť si od práce a každodennej reality. Naše výlety si teda dokonale užívame. Navštevujeme hlavné mestá, ale aj vychytené či menej známe turistické destinácie.

lacné letenky

Aj Londýn sme navštívili vďaka lacným letenkám

Keď ideme k moru a nájdeme nejakú pláž, kde nechodí veľa ľudí, veľmi sa z toho tešíme. Keď ideme do miest, navštevujeme známe turistické atrakcie ale i vychytené bary a obchody. Keďže som fanúšikom a zberateľom hudby a filmov, vždy si dopredu vyhľadám nejaké obchodíky či sekáče, kde ich možno kúpiť. Nakupovanie oblečenia či topánok pre mňa veľkým lákadlom nie je, no prehrabávať medzi filmami a vinylmi by som sa mohla donekonečna. Aj preto mám rada lacné letenky. Ušetrené peniaze tak môžem minúť takýmto, pre mňa príjemným spôsobom.

Z našich výletov sme si vždy priniesli kopec skvelých zážitkov a fotiek, na ktorých sa určite budeme ešte dlho smiať. Hľadať a kupovať lacné letenky odporúčam každému, kto rád cestuje, spoznáva svet a zažíva dobrodružstvá. Tak neváhajte a choďte na vec!

Sana

Pridaj komentár