Last minute dovolenky – cestujte výhodne!

Po letnej dovolenke túži asi úplne každý, veď po celom roku v práci si predsa všetci zaslúžia trochu oddychu v destinácii, kde zabudnú na bežné starosti aj povinnosti a aspoň na malú chvíľu ich hodia za hlavu. Bohužiaľ, nie každý si môže luxus v podobe dovolenky pri mori aj dopriať, o to viac, ak dotyčný necestuje ako jednotlivec, ale vo dvojici či dokonca ako rodina. Letná dovolenka tak môže stáť aj stovky či tisíce eur a to už je niekedy naozaj priveľa. Nevešajte ale hlavu, existuje spôsob ako cestovať na dovolenku k moru a to iba za zlomok bežnej sumy. Ako? Hovorí vám niečo pojem last minute dovolenky? Určite ste už niekde o last minute počuli, no možno ste nemali odvahu to vyskúšať – ale to sa teraz zmení!

Last minute dovolenka ktorá môže príjemne prekvapiť

Last minute dovolenky vám ušetria peniaze

S last minute už v súčasnoti cestuje stále viac a viac ľudí a naozaj sa niet čomu čudovať. Ak by ste si mali vybrať či strávite letnú dovolenku v Grécku s all inclusive za 1500 eur alebo za 800 eur, pre ktorú možnosť by ste sa rozhodli? Jasné, že pre druhú, veď kto by už nechcel na dovolenke ušetriť 700 eur? Last minute dovolenky sa jednoducho oplatia, pretože vďaka nim môžete ušetriť niekedy až 70 percent z bežnej sumy, čo už je naozaj pekná suma. Ušetrené peniaze si môžete odložiť na ďalšiu dovolenku alebo ich použijete ako vreckové na vašom last minute zájazde.

Aj takéto čarovné miesta sa nachádzaju v Grécku

Last minute dovolenky – odchod na poslednú chvíľu

Last minute dovolenky však nie sú pre každého, sú skôr určené pre ľudí, ktorí vedia byť flexibilní a môžu vycestovať do niekoľkých dní či dokonca hodín. Ak máte teda prácu z ktorej sa vám nedá len tak ľahko uvoľniť, možno last minute nie je pre vás práve šťastnou voľbou. Niektoré last minute dovolenky sa napríklad vypredávajú iba niekoľko hodín pred odchodom, preto je nevyhnutné mať po ruke hotovosť na uhradenie zájazdu, zbalené oblečenie a všetky potrebné veci a hlavne sa treba uvoľniť v práci. Ak viete všetky tieto veci splniť, potom sa môžete tešiť na pomerne lacnú dovolenku pri mori, kde si užijete nielen zaslúžený oddych, ale aj zábavu a dobrodružstvo.

Mato

Pridaj komentár