Mikina hlási veľký comeback!

Nech už ste tou najväčšou milovníčkou lodičiek a elegantných šiat, z času na čas na každú z nás príde moment, kedy sa jej žiada obliecť sa do niečoho pohodlnejšieho. Neexistuje žena, ktorá by vo svojom šatníku mala iba elegantné oblečenie. Hoci môže byť v prevahe, určite sa v skrini nájde miesto aj pre nejaké tie tenisky, džínsy či dokonca tepláky a mikiny. Športové kúsky sú dnes v móde mimoriadne obľúbené a to aj u tých najväčších nákupných maniačok. Napríklad taká mikina. Pred pár rokmi by ste v nej vyšli medzi ľudí jedine tak v rámci prechádzky v prírode alebo športovania, no dnes je mikina nenahraditeľným kúskom oblečenia, ktorý sa hodí takmer k hocičomu a nosiť ju môžu tak mladšie ako aj zrelšie ženy.

mikina

Mikina je dôkaz, že v jednoduchosti je krása.

Mikina – keď v jednoduchosti je krása!

Mikiny sú druhom oblečenia, ktorý by u vás v skrini jednoducho nemal chýbať. Ak sa vydáte na nákupy, kľudne si zaobstarajte hneď niekoľko kúskov, pretože si môžete byť istá, že ich všetky využijete. Nezabúdajte ale, že menej je niekedy viac a pri kúpe mikiny siahajte radšej po prostom dizajne, kde nebudú žiadne zbytočné aplikácie, nápisy či iné rušivé detaily. Mikina s takýmto dizajnom sa veľmi ľahko kombinuje s ostatným oblečením a vďaka jej nadčasovosti ju môžete nosiť aj o dva či tri roky. Obrovskej obľube sa tešia najmä mikiny v sivej farbe, no rovnako tak aj v ružovej, béžovej, bielej či čiernej farbe. Nemusí ísť výlučne iba o jednofarebnú mikinu bez vzoru, kľudne vsaďte na jednoduchú potlač či vzor, no ako sme už spomínali, netreba to preháňať.

mikina

Mikina vo vašej skrini nesmie chýbať.

Mikina na milión spôsobov

Na mikine je úžasné najmä to, že ju môžete nosiť kamkoľvek sa vám zapáči. Idete na dovolenku? Alebo snáď na nákupy do mesta? Možno rande, pracovné stretnutie alebo len priateľské posedenie na káve s priateľmi. Mikina bude vždy vaša verná kamarátka. A ako ju nosiť? Krásna a pritom jednoduchá kombinácia vznikne spojením džínsov, mikiny a obyčajných tenisiek. V chladnejšom počasí sa k takému outfitu perfektne hodí rifľová alebo kožená bunda. K mikine si ale môžete obuť aj topánky na vysokom podpätku, čižmy či akúkoľvek inú obuv. Mikina navyše krásne ukáže aj so šortkami a teraz vás prekvapíme, no aj so sukňou či dokonca šatami. Tak zapojte svoju fantáziu a vytvorte si outfit plný nápadov a originality!

Milos

Pridaj komentár