Mora digestor – kvalita od susedov

Mora je tradičným českým výrobcom kuchynských spotrebičov. A to tak ako veľkých – sporákov, rúr, digestorov alebo umývačiek riadu (vo vstavanom i voľne stojacom prevedení), tak i menších pomocníkov, ako sú kávovary, grily, pekárne alebo prenosné variče. História českej značky Mora siaha až do roku 1825, keď sa zo začiatku venovala hutníckej výrobe. Ešte v druhej polovici toho istého storočia začala Mora vyrábať kachle a neskôr sa pridala aj výroba šijacích strojov. Na kuchynské spotrebiče sa v masovej miere spoločnosť preorientovala začiatkom 20. storočia a tomuto sortimentu je verná dodnes. My si dnes napíšeme niečo o ich novšom výrobku, ktorým je Mora digestor.

mora digestor
Výkonný komínový Mora digestor

Pomocník pri varení

V dnešnej dobe si už ľudia varenie bez digestora nedokážu ani predstaviť. Digestor pomáha vytvoriť pri varení dokonalé komfortné prostredie – stará sa o rýchle a efektívne odstránenie všetkých pár a pachov, ktoré pri príprave pokrmov zákonite vznikajú. Okrem toho, digestory vám aj efektne a účinne osvetlia varnú plochu, čo môže tiež vylepšiť výsledok vášho varenia. Tento fakt pochopili aj odborníci vo firme Mora, a rozšírili svoju výrobu aj o digestory. A spravili dobre… Digestor od Mory je jedným z najpredávanejších digestorov v českej republike, a mimoriadnej popularite sa teší aj u nás na Slovensku. Okrem toho firma vyváža tieto digestory aj do okolitých susedných krajín, včetne Nemecka.

mora digestor
Vstavaný výsuvný MORA digestor

Prečo mora digestor?

Dôvodov na to, aby ste si vybrali digestor od značky Mora je hneď niekoľko. Môžeme tu využiť aj známe prirovnanie : zlaté české ručičky. Výrobky Mora sú známe svojou kvalitou a poctivou výrobou. Aj ceny sú priaznivé, a v porovnaní so známymi značkami viete pri kúpe tejto značky pomerne ušetriť. A v neposlednom rade servis – tým, že výroba prichádza zo susednej krajiny, servisné potreby sú zväčša vybavené rýchlo, a opäť za prijateľné ceny. Mora digestor vám môžeme len odporúčať.

Karin

Pridaj komentár