Naše malé-veľké predsieňové zostavy

Ani takú miestnosť akou je predsieň netreba zanedbávať, pretože hoci si to väčšina ľudí neuvedomuje, predsieň je prvé miesto, ktoré vaši hostia uvidia a podľa toho si vytvoria svoj prvý dojem z vášho bývania. Chaos a rozhádzané topánky popod nohy nie je nič také, čo by hostia pri návšteve potrebovali vidieť a preto treba všetky kabáty a topánky uložiť na svoje miesto, kde nebudú nikomu na očiach. Očarte svojich hostí už v predsieni a ukážte im, že máte vkus. Nielen predsieňové zostavy resp. nábytok hrá dôležitú úlohu, ale aj farba stien, podlaha a vkusne zladené bytové doplnky. Predsieň by mala ľudí vítať a mala by pôsobiť útulne, aby sa tu každý cítil príjemne a tešil sa na to, čo ho čaká dnu v dome. Ako ale vybrať vhodné predsieňové zostavy?

predsieňové zostavy

Čo obsahuje vaša predsieňová zostava?

Predsieňové zostavy do malej predsiene

To, akú predsieňovú zostavu si vyberiete, je na vás, no veľa záleží od toho, akú veľkú predsieň v dome máte. Najzložitejšie je zariadiť malú predsieň, pretože vtesnať potrebný nábytok do malého priestoru môže dať niekedy naozaj zabrať, hlavne ak nechceme, aby predsieň pôsobila preplneno. Nie je to však nemožné. Predsieňové zostavy do malej chodby väčšinou pozostávajú z botníka, resp. skrinky na topánky, zrkadla a šikovnej vešiakovej steny. Nič iné nie je potrebné, najdôležitejšie je predsa skryť topánky a úhľadne zavesiť kabáty na jedno miesto. Všetko to potom môžete vkusne doladiť vhodnými bytovými doplnkami a vaša predsieň tak bude nielen funkčná ale aj pekná.

predsieňová zostava

Pre každého čosi iné

Predsieňové zostavy do priestrannej predsiene

Zariaďovanie veľkej predsiene je už o niečom inom. Môžete tu popustiť uzdu vašej fantázie a vybrať také predsieňové zostavy, aké by ste do malej predsiene nikdy nemohli dať. Siahnite po nejakom peknom veľkom botníku a vešiakovú stenu nahraďte šikovnou vstavanou skriňou do ktorej zmestíte všetko potrebné od kabátov, klobúkov, sezónneho oblečenia až po mnoho iných vecí. Ak vám to priestor dovolí, zakomponujte do predsiene aj pohodlné kreslo či lavicu, kde si hostia budú môcť sadnúť počas obúvania alebo malý stolík na ktorý pohodíte kľúče od auta či kabelku. No a nezabudnite ani na veľké zrkadlo, pretože to by nemalo chýbať v žiadnej predsieni.

 

Sana

Pridaj komentár