Sťahujúce prádlo pre krásnu postavu

Vedeli ste, že sťahujúcim prádlom opticky zoštíhlite vašu postavu až o dve či tri veľkosti a zároveň ju krásne vytvarujete? Sťahujúce prádlo je jednoducho taký malý zázrak pre všetky ženy, ktoré by rady zdokonalili svoju postavu a skryli takýmto menším trikom aspoň jedno či dve kilá. A skryť menšie nedostatky, s ktorými nie sme spokojné, je predsa snom každej ženy. Možno síce najväčším snom každej ženy je skutočne jesť čokoládu a nepribrať, ale hneď za tým je určite mať krásnu, vytvarovanú a hlavne pevnú postavu. A verte či neverte, sťahujúce prádlo vám tento sen dokáže splniť a to už v priebehu niekoľkých sekúnd!  A nie, nemusíte sa ho vôbec ničoho obávať, pretože dnes sa už nachádza v šatníku skoro každej ženy.

sťahujúce-prádlo-push-up

Sťahujúce prádlo sa dnes už nachádza v šatníku skoro každej ženy

Sťahujúce prádlo na bežné nosenie

Ak ste už sťahujúce prádlo vyskúšali, pravdepodobne  by ste sa už ku klasickému prádlu nevrátili. A my  vás úplne chápeme. Toto prádlo totižto na prvý pohľad nie je vôbec rozoznateľné od toho bežného a navyše vás už netrápia nechcené faldíky. Úplne nenápadné je hlavne vtedy, ak si vyberiete to v telovej farbe a pri prvej kúpe vás určite prekvapí aj kvalita materiálu vďaka ktorému ani len nebudete vedieť, že ho máte na sebe. A navyše, dnes je  v obchodoch skutočne z čoho vyberať. V ponuke nájdete okrem klasického sťahujúceho pásu či nohavičiek aj rôzne korzety, tielka, šortky, legíny, overal či dokonca sťahovacie šaty.  Stačí si teda len do vyhľadávača zadať sťahujúce prádlo a samy sa presvedčiť, že ponuka je skutočne dostačujúca a vyberie si naozaj každá.

Sťahujúce prádlo - legíny

Sťahujúce prádlo totižto na prvý pohľad nie je vôbec rozoznateľné od toho klasického

Ako si vybrať sťahujúce prádlo?

Ponuka na trhu je naozaj skutočne veľmi široká, a práve preto môže byť spočiatku jeho výber mätúci. Nemusíte sa však ale vôbec ničoho obávať, lebo pri jeho výbere je v prvom rade dôležité to, akú časť tela by ste chceli vylepšiť. Najčastejšie sa jedná o brušné partie a preto je najpredávanejší klasický sťahujúci pás.  Ak aj vás teda trápi práve bruško, odporúčame vám začať s týmto kúskom. Ak budete s výsledkom spokojná, dokúpiť si môžete aj ostatné kúsky. Pri kúpe hlavne nepodceňte správnu konfekčnú veľkosť,ktorá je kľúčová pri dosiahnutí toho správneho efektu. Sťahujúce prádlo by ste mali kupovať vždy o dve čísla menšie.

Lenka

Pridaj komentár