Peňaženka vás reprezentuje

Rovnako, ako si dávate záležať pri výbere vašej obuvi či kabelky, mali by ste sa snažiť aj pri kúpe peňaženky. Peňaženka patrí medzi tie najpoužívanejšie módne doplnky – vyťahujeme, otvárame a zatvárame ju denne niekoľkokrát a preto by mala aj niečo vydržať. Ak je vaša peňaženka ošúchaná či popraskaná, vymeňte ju za novú. Je primalá alebo nemoderná? Preč s ňou a utekajte do obchodu kúpiť krásnu, novú a priestrannú peňaženku, ktorá pre vaše peniaze a karty vytvorí nový domov. Ak si myslíte, že nová peňaženka je len zbytočnosť, ktorú aj tak nikto okrem vás nevidí, tak sa veľmi mýlite. Koľkokrát stojíte v rade pri pokladni a automaticky si všimnete peňaženku osoby stojacej pred vami, kým ona platí? Či chcete alebo nie, aj vy, rovnako ako všetci ostatní, si všímate cudzie peňaženky a preto by aj tá vaša mala pôsobiť reprezentatívne.

dámske peňaženky

Moderné dámske peňaženky – široký sortiment, z ktorého si vyberie každá žena

Peňaženka na tisíc spôsobov

Pre niekoho je peňaženka iba nutnosťou, miesto kde uschovávajú svoje financie, no pre mnohých je to veľmi osobná vec. Ukrývajú v nej okrem peňazí, dokladov a kariet aj fotky svojich milovaných osôb a aj kvôli tomu si ju starostlivo chránia. Peňaženku so sebou nosíte všade – do práce, vo voľnom čase, pri cestovaní či na dovolenke – a pri dnešnom širokom výbere si môže každý prísť na svoje. Dámska, pánska, detská či športová, peňaženka na doklady, na karty či klasický mincovník, malá či väčšia, kožená, ale aj látková – pri kúpe peňaženky sa vám môže veľmi ľahko zatočiť hlava, pretože vybrať len jednu je takmer nemožné.

dámske peňaženky

Pestrosť v štýloch a farbách

Peňaženka – ako vybrať tú správnu pre mňa?

Ste na letnej dovolenke a napadlo vás, že by ste si kúpili novú peňaženku ako suvenír z dovolenky, keďže tá stará už pomaly dosluhuje. Na čo treba klásť dôraz pri jej kúpe? No okrem vzhľadu a farby, ktoré sú čisto na vašich osobných preferenciách, by ste sa mali zamerať na jej veľkosť aj materiál. Voľte primerane veľkú peňaženku, najmä ak v nej nosíte všetky vaše doklady a karty. Pri materiáli myslite na to, že má zásadný vplyv na vzhľad aj životnosť peňaženky a medzi tie najlepšie patrí jednoznačne koža. Kožené peňaženky nikdy nevyjdú z módy, sú pevné, krásne voňajú a v porovnaní s inými materiálmi vydržia naozaj dlho.

Sana

Pridaj komentár