Priestorový digestor – štýlové riešenie vašej kuchyne

Priestorový digestor je skvelou voľbou pre moderné domácnosti s jemnými líniami, ale i pre kuchyne s nádychom rustikálnosti. Nejde však o rýchlu módu, ktorá sa časom stratí, ale o praktické a štýlové riešenie vašej kuchynskej časti domu či bytu. Priestorové digestory pútajú pozornosť od prvého pohľadu, preto je dôležité ich výber nepodceniť. Žijeme vo svete, v ktorom má všetko svoju estetickú hodnotu, a tomuto trendu sa neminul ani svet digestorov. Tak podľa čoho vyberať? 

Dizajnový prvok

Priestorový digestor ako vysoko výkonný spotrebič, ktorého silu oceníte

Priestorový digestor je skvelým pomocníkom v kuchyni, ktorá má svoj vlastný pracovný ostrovček. Mnoho ľudí túžilo po amerických kuchyniach, a tento trend sa konečne dostal aj k nám. Nejde však len o dizajnový prvok do kuchyne bez pridanej hodnoty. Kuchynské ostrovčeky sú veľmi praktickým riešením pre ľudí, ktorí milujú varenie a majú radi priestrannosť a komfort. Vďaka špeciálne vyhradenému miestu na varnú dosku, máte dostatok priestoru na ostatné dôležité úkony. A čo je hlavné – veľmi efektívne sa dokážete zbaviť zápachu z varenia práve tým, že sa rozhodnete pre priestorový digestor. Tieto tipy statických domácich spotrebičov majú mimoriadny výkon, a preto vás ochránia nielen od zápachu, ale prispievajú tiež k prečisteniu vzduchu v celej domácnosti. Aj napriek svojej masívnosti majú pomerne jednoduchú inštaláciu. 

Spotrebič a doplnok zároveň.

Priestorový digestor nie je len praktický spotrebič – je to aj skvelý doplnok. 

Priestorový digestor sa hodí do akéhokoľvek tipu kuchyne. Ponuka je mimoriadne široká, a preto sa nemusíte báť toho, že máte príliš obyčajnú kuchyňu na to, aby sa do nej hodil priestorový digestor. Rôznorodé prevedenia vám ponúkajú skutočne pestrý výber, či už po farebnej alebo typovej stránke. Všetko závisí od toho, aký štýl kuchynského priestoru preferujete. Ak ste sa rozhodli pre jednoduchú kuchyňu s jemnými líniami, rozhodne tomuto vizuálu prispôsobte aj svoj digestor. V prípade, ak prevláda monotónnosť kuchynskej linky, nebojte sa experimentov a pokojne sa rozhliadnite aj po digestore s výraznejšími farbami či netradičnými tvarmi. Oživte miesto, v ktorom pripravujete to najlepšie. 

Petra

Pridaj komentár