Satelitný prijímač Amiko Micro HD – recenzia

amiko micro hd

AMIKO Micro HD

Hľadáte spoľahlivý satelitný prijímač pre bežného užívateľa, ktorý príliš nezaťaží ani vašu peňaženku? Na trhu je momentálne veľmi obľúbený Amiko Micro HD satelitný prijímač, ktorý vám umožní prijímať televízne programy od rôznych poskytovateľov vo vysokej HD (High Definition) kvalite. Tak som sa ho rozhodla vyskúšať aj ja a výsledok je, že ho môžem len a len odporúčať!

Sledujte satelitnú televíziu od rôznych poskytovateľov

Vhodný je najmä na príjem programov od spoločnosti Skylink, ktorá je na Slovensku a v susedných Čechách zrejme najrozšírenejším poskytovateľom satelitnej televízie, pretože inštaláciu Skylinku ešte uľahčuje zabudovaná funkcia Fast Scan. Prijímať signál však môžete aj od iných poskytovateľov vďaka UNI čítačke dekódovacích kariet, ktorú Amiko Micro HD obsahuje, odporúčané sú však ICE a Cryptoworks dekódovacie karty – najrozšírenejšie druhy na trhu.

HD kvalita aj kompaktný dizajn

Možnosť prijímania signálu od rôznych poskytovateľov v HD kvalite (1080p, 720p) však nie je jedinou výhodou, ktorú satelitný prijímač Amiko Micro HD ponúka. Okrem toho je totižto veľmi žiadaný aj pre svoj kompaktný dizajn. Vďaka jeho malým rozmerom ho totižto môžete umiestniť doslova kdekoľvek, tak, aby vám nezavadzal. Jednou z možností je aj pripevnenie na zadnú stranu vášho televízora či na stenu za televízorom.

Amiko Micro HD – ostatné výhody (USB, WiFi, multimediálny obsah)

amiko micro hd

S Amiko micro HD si pozriete obľúbené TV programy i videá na Youtube

Amiko Micro HD má okrem HDMI výstupu aj dva vysokorýchlostné USB 2.0 porty. Tieto USB porty vám jednoducho umožnia pripojiť k nemu rôzne zariadenia s multimediálnym obsahom, ktorý si následne budete môcť prezerať priamo na vašom televízore. Okrem toho USB porty slúžia aj na pohodlnú aktualizáciu softvéru či na nastavenie databázy a prevody nastavení. To všetko poteší najmä skúsenejších užívateľov.

Zaujať vás pri tomto satelitnom prijímači môže aj fakt, že má WiFi podporu, vďaka ktorej umožňuje prezeranie YouTube videí, predpovedí počasia či čítanie RSS opäť priamo na vašom televízore v pohodlí obývačky.

Cena, ktorá nepotrápi vašu peňaženku

Satelitný prijímač Amiko Micro HD je navyše šetrný aj k vašej peňaženke. Jednak vďaka nízkej spotrebe (iba 0,5W v pohotovostnom režime), ale aj vďaka skvelému pomeru cena / kvalita. Ak teda hľadáte satelitný prijímač, vďaka ktorému budete môcť pozerať vaše obľúbené TV programy vo vysokej kvalite, Amiko Micro HD je určite dobrá voľba!

Fredy

Pridaj komentár