Štýlové oblečenie na jar/leto 2017

štýlové oblečenie na nasledujúcu sezónu nebude núdza. Jar a leto v roku 2017 sa budú nosiť v znamení vzdušnosti, príjemných materiálov aj farieb, väčšinou spojených s prírodou. Naturálnosť v móde však nebude jediným prvkom, ktorý bude prevládať.

Trendy pre rok 2017 odhalené!

Ďalším trendom na jar a leto 2017 bude colorblock. V tomto prípade hovoríme o vzore, ktorý rozdeľuje štýlové oblečenie na jednotlivé farebné bloky. Kráľovnami farieb a šiat budú červená v kombinácií s bielou alebo zlatá, biela a krémová farba. Tá sa prejaví v spomínanej naturálnosti. Zlaté tenisky či sandáliky sa nosia už od minulého leta a vyzerá to tak, že sa tak skoro nikam nechystajú.

štýlové oblečenie

Krémová sa tento rok stala víťazom!

Teplákové šaty: Štýlové oblečenie do mesta aj na nákupy

In budú aj teplákové šaty. Sú príjemné a pohodlné a rozhodne nie sú určené len na doma. Teplákové šaty môžu evokovať vylihovanie na gauči, no opak je pravdou. Sú vhodné aj do mesta, na kúpalisko, na pláž, na dovolenku ale aj nákupy, skrátka všade tam, kde sa chceme cítiť komfortne a vyzerať krásne. Do chladnejších jarných dní skúste siahnuť po dlhších mikinách, ktoré môžu spĺňať aj funkciu šiat. Dajú sa vhodne skombinovať napríklad s opaskom, ktorý zvýrazní váš osí pás a pomôže vám upútať ešte viac pozornosti. Skvelým doplnkom pre vás budú aj kabelky. Tie sa túto jar nesú v žiarivej oranžovej či žltej farbe. Aktuálnym a neutíchajúcim trendom je kožený materiál, pretože kožené kabelky dlhšie vydržia a sú univerzálnejšie, pokiaľ hovoríme o rôznych kombináciách k rôznym outfitom.

štýlové oblečenie

Netreba zabudnúť ani na bielu

Štýlové oblečenie k štýlovým topánkam

Štýlové oblečenie sa však týmito trendmi zďaleka nekončí. Pokiaľ ide o topánky, v kurze budú aj platformové lodičky alebo poltopánky. Tie sú tak trochu v rockovom štýle, a preto všetky mladšie slečny, ktoré vyznávajú tento štýl, nebojte sa zaobstarať si aspoň jeden pár. Vhodne ich skombinujete s práve aktuálnymi tričkami s motívom kapiel alebo s denimom. Džínsové bundy sú stále aktuálne a či už siahnete po oversized alebo klasickom strihu, nič tým nepokazíte.

Lenka

Pridaj komentár