Slovenský nábytok – kvalita za prijateľnú cenu

nábytok

Uprednostňujete „našich“ domácich výrobcov nábytku?

Nie vždy si pri kúpe nového nábytku uvedomujeme, že nielen dokonalý dizajn a moderný vzhľad sú tými najdôležitejšími kritériami pri jeho výbere, ale podstatná je aj kvalita a životnosť jednotlivých kusov nábytku, pretože nákup nového nábytku nie je krátkodobá a ani práve najlacnejšia záležitosť.

Mali by sme sa teda v prvom rade zamerať na kúpu naozaj kvalitného, napríklad aj domáceho slovenského nábytku a dať si skutočne záležať na voľbe produktu, do ktorého svoje financie investujeme. Práve slovenský nábytok nie je na trhu žiadnym nováčikom, pretože Slovensko má v oblasti výroby nábytku veľmi dlhú a bohatú históriu.

Slovenský nábytok – kvalita, ktorú vedia oceniť aj v zahraničí

nábytok

Nábytok od slovenských výrobcov

Slovenský nábytok patrí do skupiny tých kvalitných produktov, ktoré reprezentujú Slovensko dokonca aj v zahraničí, čo svedčí o tom, že ide naozaj o kvalitu, ktorá sa dokázala presadiť aj na podstatne väčšom zahraničnom trhu. Ponuka nábytku z domácej produkcie vôbec nie je taká malá ako by sa mohlo zdať.

Práve naopak, je veľmi pestrá a široká, zahŕňa napr. kuchynský nábytok, sedacie súpravy a ostatný nábytok do obývacích izieb, predsiení, spální, detských izieb, pracovní či kancelárií.

Vybrať si môžete od rôznych sériových kusov nábytku až po slovenský nábytok vyrábaný na mieru.
Máte doma slovenský nábytok?

slovenský nábytok

Sedacia súprava DREVONA

Ak máte doma slovenský nábytok a zároveň aj nejaký lacnejší kúsok dovezený z niektorej inej krajiny, dokážete veľmi jednoducho porovnať ich kvalitu, pevnosť, stabilitu aj životnosť a tiež možnosť ich zaťaženia.

Z vlastnej skúsenosti môžem potvrdiť, že slovenský nábytok vydrží skutočne veľa, určite oveľa viac ako napríklad naša obývacia stena z nemenovanej zahraničnej krajiny, ktorá síce bola cenovo výhodná ale za pomerne krátku dobu som aj zistila prečo… Zadná stena nábytku neustále odskakuje aj spolu s mini klinčekmi, ktoré taký kus nábytku sotva dokážu udržať pohromade a neustále sa prepadávajúce veci v zásuvkách pomedzi odpájajúce sa dno asi tiež nikoho nepotešia.

Netvrdím, že aj zahraničný nábytok nemôže byť kvalitný, samozrejme že áno, len viem, že slovenský nábytok taký určite je, treba si len správne vybrať.

Dada

Pridaj komentár