Tepláky – móda nie len na doma

V prípade, že v takýchto dňoch siahate po teplákoch, máme pre vás zopár rád a postrehov zo súčasnej teplákovej módy. V prípade ak tepláky nie sú vašim obľúbeným nie len domácim oblečením po prečítaní tohto článku svoj názor určite zmeníte.

Tepláky ako nová móda mladých

Isto ste si všimli, že domáca móda, tepláky a teplákové súpravy sa dostali do povedomia širokej verejnosti ako nový módny trend už dávnejšie. Za svoju 7-8 ročnú módnu kariéru si prešli už životným cyklom vyradenia a momentálne sú dostávajú opäť na výslnie. Pre mladých nie je nič dôležitejšie ako obliekať sa vkusne alebo pohodlne. A tu sa na rad dostávajú tepláky – samozrejme vkusné a pohodlné tepláky.  Sú vhodné na doma, na fitness ale aj na večerné vybehnutie do mesta s priateľmi. Kombináciou s ľahkými plátenými topánkami a ležérnym tričkom nepokazíte.

teplaky lull

Imidžové tepláky sú vhodné na veľa príležitostí.

Kvalita, kvalita, kvalita

Pri výbere vhodných kúskov do svojej skrine dávajte prednosť  kvalite pred kvantitou. Tepláky vyrobené z poctivých materiálov ako sú bavlna či ovčia vlna. Sú jemné na dotyk a pohodlné na nosenie. A to je predsa to čo chceme dosiahnuť – pohodlie. Kvalitné tepláky dlhšie držia svoju farbu, strih a nežmolkujú sa. Z pohľadu dizajnu si môžte vybrať širokú škálu farebných odtieňov ale tiež tepláky, ktoré sa od ostatných odlišujú strihom.  Ak ste dostatočne odvážna a zmysel pre módu máte v krvi skúste skombinovať dizajnové vychytávky. Ak ste zástankyňou dizajnovej čistoty a jednoduchosti výborným tipom pre vás sú jednofarebné tepláky s kontrastnou šnúrkou.

šnúrka teplaky

Detail ako šnúrka inej farby na teplákoch krásne vyznie.

Ako sa vyhnúť teplákovému faux-pas

Nie je nič horšie ako keď prídete do spoločnosti, či už priateľov alebo cudzích, a všetci na vás pozerajú, pretože ste precenila svoje módne skúsenosti. Pri kombinácii tepláky – spoločnosť nemusíte brať ohľad na to že tepláky sú primárne športovou záležitosťou. Doplňte ich koženou bundou, striebornou bižutériou alebo napríklad aj sakom. Vyhnite sa však teplákám s nápismi, tie pôsobia infantilne a vy chcete predsa ísť do spoločnosti a nie na detský tábor.

admin

Pridaj komentár