Topánky, topánky, topánky

Existujú tri typy žien. Také, ktoré majú vášeň pre kabelky, iné pre topánky a tretia skupina je posadnutá oboma naraz. Ja osobne patrím do tretej skupiny a hoci preto môj partner nemá nejaké veľké pochopenie, veľkú hlavu si z toho nerobím. Najmä topánky patria k mojim absolútne najobľúbenejším kúskom „oblečenia“ a už len ich nakupovaním sa dostávam do pomyselného neba. Lodičky, balerínky, mokasíny, sandále, členkové aj vysoké čižmy, tenisky, slip on a mnohé iné by nemali chýbať ani vo vašom šatníku a to bez ohľadu na to, či módu milujete alebo nie. Bez topánok sa predsa nezaobíde nikto z nás, pretože neplnia iba estetickú, ale predovšetkým praktickú stránku.

topánky

Na tomto mieste by ste si topánky zaručene vybrali

Topánky – keď jedny nikdy nestačia!

Najťažšou úlohou akú žena môže podstúpiť je ísť do obchodu a vybrať si z tej bohatej ponuky len jedny jediné topánky. Preplnené regále na nás doslova kričia, aby sme si vyskúšali ďalšie a ďalšie topánky a keď tak urobíme a v zrkadle vidíme ako perfektne nám pristanú, je naozaj ťažké vyzuť si ich a vrátiť ich naspäť na svoje miesto. Neraz sa stane, že hoci máme v pláne kúpiť si len lodičky na kamarátkinu svadbu, z obchodu odchádzame rovno s dvomi lodičkami (lebo sa jednoducho nedalo rozhodnúť, ktoré nám pristali viac), balerínkami aj pohodlnými teniskami. Hlavná vec, že sme spokojné! Koniec koncov, prachom určite nezapadnú a každý jeden pár vynosíme, tak prečo by sme mali mať zlé svedomie?

topánky1

Luxusné topánky čakajú len na vás

Topánky – kvalita alebo kvantita?

Sú ľudia, ktorí pri výbere topánok uprednostňujú ich kvalitu a sú aj takí, ktorí si namiesto predražených topánok kúpia rovno dva či tri páry menej kvalitných a sú spokojní. Kvalita vs kvantita – čo je lepšie? Presnú odpoveď vám nikto nedá a je len na vás pre ktorú z nich sa rozhodnete, no jedno je isté. V dnešnej dobe sa móda mení bleskovou rýchlosťou a to čo je trendy teraz budúci rok už také trendy byť nemusí, preto je niekedy naozaj zbytočné investovať do zbytočne drahých topánok. Krásne a štýlové topánky dnes už dostanete kúpiť takmer v každom dobrom obchode a ich cena vás nezruinuje, no treba počítať s tým, že vám vydržia nanajvýš tak jednu sezónu a chôdza v nich nebude ani zďaleka také pohodlná ako v kvalitných kožených topánkach.

Ondrej

Pridaj komentár