Výletné plavby – povedzte NIE klasickej dovolenke pri mori!

Leto je čas dovoleniek, čas kedy sa asi každý z nás teší, že konečne zanechá všetky problémy či stereotyp a odíde niekde veľmi ďaleko. Niekde, kde ho nikto nepozná a celé dni nebude robiť nič iné, len oddychovať. Výber destinácie nám však dá väčšinou poriadne zabrať. Keďže za dovolenku míňame nemalé peniaze, je samozrejmé, že chceme, aby bola dokonalá a v krajine, kde je krásne a kde sa budeme cítiť skvelo. Ak vás však už nudí bežný spôsob dovolenkovania, kedy celé dni trávite iba na pláži a počas celej dovolenky vidíte nanajvýš tak hotelovú izbu, pláž a zopár historických pamiatok, potom by ste mali vyskúšať výletné plavby. V posledných rokoch sa stávajú stále populárnejšie a niet sa čomu čudovať! Plavba loďou, otvorené more a množstvo atrakcií priamo na palube robia z výletných plavieb dokonalú dovolenku pre každého.

výletné plavby

Výletné plavby loďou pre dokonalú dovolenku

Výletné plavby – cenovo dostupný luxus

Predstavte si seba v krásnej kajute s výhľadom na nekonečné more, raňajky na palube lodi alebo kúpanie sa v bazéne priamo pod holým nebom – nie je to krásna predstava? Krásna a reálna! Ľudia si mylne spájajú výletné lode s niečím luxusným a cenovo nedostupným, vhodné iba pre milionárov. Nie je to tak! Plavba loďou po mori síce je plná luxusu a jedinečnosti, no určite vás to nebude stáť viac ako klasická dovolenka pri mori v nejakej exotickej destinácii. Navyše môžete ušetriť nemalú sumu pokiaľ si chytíte nejakú last minute ponuku alebo si zvolíte výletnú plavbu loďou mimo sezóny. Jedno je však isté – keď raz vyskúšate výletnú plavbu, už nikdy nebudete chcieť dovolenkovať starým spôsobom.

výletné plavby

Dovolenka snov

Nezabudnuteľné výletné plavby

Výletné plavby vám ponúknu každý deň niečo iné. Na palube je množstvo kaviarní a reštaurácií, no nájdete tam aj bazén, kino, rôzne obchody s oblečením či alkoholom, ale aj potešenie pre vaše deti v podobe detských animátorov či kúzelníka. Atrakcií je na palube toľko, že počas celej plavby budete mať o program určite postarané. A ak budete chcieť chvíľku pokoja, môžete sa večer poprechádzať po palube lodi a sledovať západ slnka priamo z paluby lode. Výletné plavby sú obrovským zážitkom pre každého a zanechajú vám krásne spomienky na celý život. Plavbu loďou by mal jednoducho aspoň raz v živote zažiť každý z nás!

Zuzka

Pridaj komentár